شرکت توسعه فناوری انرژی خورشیدی Hebei Mutian یکی از معتبرترین تولید کنندگان و تامین کنندگان اینورتر ذخیره انرژی solis 12-20k در چین است، همچنین از خدمات سفارشی پشتیبانی می کند. به خرید اینورتر ذخیره انرژی پیشرفته solis 12-20k در انبار از کارخانه ما خوش آمدید.
چرا ما را انتخاب کنید
کنترل کیفیت دقیق:هر مورد تحت آزمایشهای گستردهای قرار میگیرد، مانند تأیید عملکرد آن، اطمینان از ایمنی عملکرد در یک سطح ولتاژ خاص، و قرار دادن اقلام در آزمایشهای استرس محیطی مختلف. انطباق بینالمللی ما را واجد شرایط برآورده کردن خواستههای بازار جهانی و ادغام ساده میکند.
امکان افزایش حجم تولید:قابلیت های تولید کارخانه های ما به ما این امکان را می دهد که بتوانیم سطح کیفیت را در هر سفارش حجمی حفظ کنیم. این بدان معنی است که ما می توانیم سفارشات با حجم زیاد را به موقع و با اطمینان تحویل دهیم.
فناوری دیجیتال ما روشی را برای ردیابی تمام فرآیندهای مرتبط با تولید در زمان واقعی از زمان خرید مواد تا زمان بستهبندی کالای نهایی ارائه میکند. در نتیجه، ما تضمین می کنیم که تولید به طور کارآمد و شفاف انجام شود.
توضیحات محصولات
اینورتر ذخیره انرژی Solis 12-20K چه ویژگی هایی دارد؟
مدیریت هوشمند انرژی
• هوش مصنوعی بر اساس تعرفه های TOU (زمان{0}}-استفاده) به طور هوشمند شارژ و دشارژ را مدیریت می کند
• ادغام یکپارچه با پلتفرم های VPP و EMS برای بهینه سازی انرژی افزایش یافته است
• برای پمپهای حرارتی آماده-SG{1}}در کنترل تعبیه شده است
عملکرد بالا
• پشتیبانی از خروجی نامتعادل سه فاز، اجازه می دهد تا 40٪ از توان نامی اینورتر در هر فاز
• 160٪ ظرفیت ورودی PV برای به حداکثر رساندن استفاده از انرژی خورشیدی
• زمان سوئیچینگ < 10 میلی ثانیه


انعطاف پذیر و مقیاس پذیر
• سازگار با باتری های لیتیومی اصلی
•با استفاده از اتصالات موازی و کوپلینگ AC به راحتی ظرفیت سیستم را افزایش دهید
پیکربندی ساده و سریع
•پشتیبانی از برنامه بلوتوث برای راه اندازی سریع و آسان
مزایای اینورتر ذخیره انرژی Solis 12-20K چیست؟
اینورتر ذخیره انرژی Solis 12-20K عملکرد قابل اعتماد و هوشمند را با فناوری پیشرفته ترکیب می کند و آن را برای محیط های مختلف از جمله شرایط بیرونی و شرایط شدید مناسب می کند. ویژگیهای کلیدی آن نشاندهنده تعهد Solis به توسعه راهحلهای نوآورانه و ارائه طیف وسیعی از اینورترهای هیبریدی، حتی مجهز به راهحلهای هوش مصنوعی برای مدیریت انرژی پویا از منظر بهرهوری انرژی است.

مزایای اینورتر ذخیره انرژی Solis 12-20K چیست؟
شرکای عمده فروشی به محصولاتی نیاز دارند که قابل اعتماد و آسان برای پیاده سازی و فروش باشند. اینورتر ذخیره انرژی Solis 12-20K ارائه می دهد:
نصب ساده و مقیاس پذیری
اینورتر را می توان در پیکربندی موازی استفاده کرد و سیستم های مقیاس پذیر را ایجاد کرد تا به مشتریان شما اجازه دهد ظرفیت انرژی خود را در حد مناسب افزایش دهند. این ماژولاریت با داشتن یک قسمت که پروژه های بزرگ و کوچک را پشتیبانی می کند، موجودی و لجستیک را پشتیبانی می کند.
سازگاری با اینورترهای مختلف
اینورتر برای کار با بسیاری از انواع مختلف ماژولها و باتریهای PV طراحی شده است که امکان نصب سفارشی خورشیدی انعطافپذیر را فراهم میکند. این بدان معنی است که عمده فروشان مجبور نیستند مدل های مختلف اینورتر را در موجودی نصب کنند و پیچیدگی آنها در طول لجستیک کاهش می یابد.
کاهش هزینه های عملیاتی
اینورتر تولید و ذخیره انرژی را برای کاربر نهایی{0}}بهینه میکند و باعث کاهش قبض برق میشود. برای عمدهفروش، این محصول رقابتی برای بازار خورشیدی حساس به هزینه را تضمین میکند.

تگ های محبوب: اینورتر ذخیره انرژی solis 12-20k، تولید کنندگان، تامین کنندگان، اینورتر ذخیره انرژی solis 12-20k چین, omskakelaar vir alarmstelsel, omskakelaar vir drankverwerkingsmasjien, omskakelaar vir gekoppelde voertuigstelsel, omskakelaar vir distillasiestelsel, omskakelaar vir suiweringstelsel, omskakelaar vir robotika -stelsel
پارامترهای محصول
| دیتاشیت | اینورتر Solis S6-EH3P(12-20)K-ND-H | ||
| مدل ها | 12K | 15K | 20K |
| ورودی DC (سمت PV) | |||
| حداکثر توصیه شده اندازه آرایه PV | 24 کیلو وات | 30 کیلو وات | 40 کیلو وات |
| حداکثر توان ورودی PV قابل استفاده | 19.2 کیلو وات | 24 کیلو وات | 32 کیلو وات |
| حداکثر ولتاژ ورودی | 1000 V | ||
| ولتاژ نامی | 600 V | ||
| ولتاژ راه اندازی- | 160 V | ||
| محدوده ولتاژ MPPT | 200 - 850 V | ||
| حداکثر جریان ورودی | 4 × 20 A | ||
| حداکثر جریان اتصال کوتاه | 4 × 30 A | ||
| تعداد MPPT / حداکثر شماره رشته های ورودی | 4 / 4 | ||
| باتری | |||
| نوع باتری | لی-یون | ||
| محدوده ولتاژ باتری | 120 - 800 V | ||
| حداکثر قدرت شارژ / دشارژ | 12 کیلو وات | 15 کیلو وات | 20 کیلو وات |
| حداکثر جریان شارژ / تخلیه | 50 A | ||
| ارتباط | CAN / RS485 | ||
| خروجی AC (سمت شبکه) | |||
| توان خروجی نامی | 12 کیلو وات | 15 کیلو وات | 20 کیلو وات |
| حداکثر قدرت خروجی ظاهری | 12 کیلو ولت آمپر | 15 کیلو ولت آمپر | 20 کیلو ولت آمپر |
| ولتاژ نامی شبکه | 3/N/PE، 220 ولت / 380 ولت، 230 ولت / 400 ولت | ||
| فرکانس شبکه رتبه بندی شده | 50 هرتز / 60 هرتز | ||
| جریان خروجی شبکه نامی | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| حداکثر جریان خروجی | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| ضریب قدرت | >0.99 (0.8 پیشرو - 0.8 عقب ماندگی) | ||
| THDi | < 3% | ||
| ورودی AC (سمت شبکه) | |||
| محدوده ولتاژ ورودی | 304 - 437 V / 320 - 460 V | ||
| حداکثر جریان ورودی | 27.3 A / 26.0 A | 34.2 A / 32.5 A | 45.6 A / 43.3 A |
| فرکانس شبکه رتبه بندی شده | 50 هرتز / 60 هرتز | ||
| محدوده فرکانس | 45 - 55 هرتز / 55 - 65 هرتز | ||
| ژنراتور ورودی | |||
| حداکثر توان ورودی | 12 کیلو وات | 15 کیلو وات | 20 کیلو وات |
| حداکثر جریان ورودی | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| فرکانس ورودی نامی | 50 هرتز / 60 هرتز | ||
| خروجی AC (پشتیبان- بالا) | |||
| توان خروجی نامی | 12 کیلو وات | 15 کیلو وات | 20 کیلو وات |
| حداکثر قدرت خروجی ظاهری | 1.6 زمان توان نامی، 10 ثانیه | ||
| زمان سوئیچ پشتیبان- | < 10 ms | ||
| ولتاژ خروجی نامی | 3/N/PE، 220 ولت / 380 ولت، 230 ولت / 400 ولت | ||
| فرکانس نامی | 50 هرتز / 60 هرتز | ||
| جریان خروجی نامی | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| THDv (بار خطی@) | < 3% | ||
| کارایی | |||
| حداکثر بهره وری | 97.7% | ||
| کارایی اتحادیه اروپا | 97.5% | ||
| BAT با حداکثر PV شارژ می شود. بهره وری | 98.5% | ||
| BAT شارژ / تخلیه تا حداکثر AC. بهره وری | 97.2% | ||
| حفاظت | |||
| محافظت ضد-جزیره | بله | ||
| خروجی بیش از حفاظت جریان | بله | ||
| حفاظت از اتصال کوتاه | بله | ||
| یکپارچه AFCI 2.0 | اختیاری | ||
| سوئیچ DC یکپارچه | بله | ||
| حفاظت از قطبیت معکوس DC- | بله | ||
| حفاظت در برابر ولتاژ PV | بله | ||
| حفاظت معکوس باتری | بله | ||
| داده های عمومی | |||
| حداکثر عدم تعادل فاز مجاز (شبکه و پشتیبان-) | 100% | ||
| حداکثر برق در هر فاز (شبکه و پشتیبان- بالا) | قدرت نامی 40 درصد | ||
| ابعاد (W × H × D) | 563 × 546 × 235 میلی متر | ||
| وزن | 32.6 کیلوگرم | ||
| توپولوژی | بدون ترانسفورماتور | ||
| مصرف خود-(شب) | < 25 W | ||
| محدوده دمای محیط عملیاتی | -25 ~ +60 درجه | ||
| محافظت در برابر رطوبت نسبی | 0 - 100% | ||
| حفاظت از ورود | IP66 | ||
| انتشار نویز (معمولی) | < 65 dB(A) | ||
| مفهوم خنک کننده | خنک کننده هوشمند فن- | ||
| حداکثر ارتفاع عملیات | 4000 m | ||
| استاندارد اتصال به شبکه | EN 50549-1/-10، VDE4105، CEI 0-21، CEI 0-16، NC-RFG TypeB، NRS 097-2-1، LTU-1، G99، PEA | ||
| ایمنی / استاندارد EMC | IEC/EN 62109-1/-2، IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||
| ویژگی ها | |||
| اتصال PV | کانکتور MC4 | ||
| اتصال باتری | ترمینال OT | ||
| اتصال AC | ترمینال OT | ||
| نمایش | نشانگر LED و بلوتوث + برنامه | ||
| ارتباط | CAN، RS485، اترنت، اختیاری: Wi{1}}Fi، تلفن همراه، LAN | ||









