ایمیل

mona@solarmt.com

تلفن

+86-18331152703

واتس اپ

+86-18331152703

اینورتر ذخیره انرژی فاز اسپلیت سولیس

اینورتر ذخیره انرژی فاز اسپلیت سولیس

سولیس S6{4}}EH2P(9.6-16)K03-اینورتر SV-YD-L-US
ارسال درخواست
شرح
پارامترهای فنی

 

 

توضیحات محصولات

در چشم انداز انرژی های تجدیدپذیر در حال تغییر، Solis هنوز راه رو به جلو را با راه حل های آینده نگرانه و نوآورانه نشان می دهد که پایداری را با قابلیت استفاده مرتبط می کند. اینورتر Solis S6-EH2P(9.6-16)K03-SV-YD-L-US، گواه این امر است. با ترکیبی قابل توجه از فناوری‌های نوآورانه، طراحی کاربرپسند و عملکرد ثابت شده، موقعیت آن را برای کمک به مشتریان با مدیریت پیشرفته انرژی قرار داده است. این اینورتر ذخیره انرژی فاز تقسیم Solis که برای کاربردهای مسکونی و تجاری کوچک تا متوسط ​​ساخته شده است، اکنون هوشمندی، انعطاف پذیری و عملکرد قوی را ارائه می دهد. جزئیات بیشتر در مورد ویژگی ها و کاربردهای آن و معنای آن در اکوسیستم های انرژی مدرن در زیر آمده است.

از ورودی PV تا 160 درصد از توان DC نامی اینورتر پشتیبانی می کند و استفاده از خورشید را به حداکثر می رساند.

روشن/خاموش بی‌وقفه-شبکه در کمتر از 10 میلی‌ثانیه، منبع تغذیه بدون وقفه را تضمین می‌کند.

عملکرد ذخیره باتری در چندین سناریو، تضمین قدرت پشتیبان قابل اعتماد.

پشتیبانی از حداکثر جریان ورودی PV 20A، سازگار با جدیدترین ماژول‌های PV با قدرت بالا.

از ورودی ژنراتور در طیف گسترده ای (20% 100% توان نامی) پشتیبانی می کند و هزینه های سرمایه گذاری را کاهش می دهد.

مدیریت هوشمند بار با اولویت بندی، افزایش زمان پشتیبان گیری برای بارهای بحرانی.

300٪ اضافه بار برای 1 ثانیه در حالت خاموش-شبکه، تضمین راه اندازی پایدار موتورها و تهویه مطبوع.

از هر دو کوپلینگ DC و AC پشتیبانی می‌کند-که گسترش PV، شارژ باتری‌ها و بارهای برق را به‌طور قابل اعتماد، حتی در شرایط خاموش{1}}شبکه آسان می‌کند.

پورت هوشمند چندین ورودی منبع انرژی از جمله اینورترهای متصل به شبکه، ژنراتورهای دیزلی و توربین‌های بادی را فعال می‌کند.

 

مزایای اصلی برای کاربردهای مدرن

 

حداکثر بازده خورشیدی

اینورتر بیشترین انرژی را از ماژول‌های خورشیدی پرقدرت-برای به حداکثر رساندن ورودی PV با بزرگ‌کردن تا 160 درصد ماژول‌های قدرت می‌دهد و از نصب‌های نیمه‌سایه‌دار یا کمتر از بهینه پشتیبانی می‌کند.

مزایای شبکه و سازگار با VPP

اینورتر به‌طور یکپارچه با نیروگاه مجازی (VPP) یا سیستم‌های مدیریت انرژی (EMS) ادغام می‌شود تا از برنامه‌های پاسخ{0} تقاضا پشتیبانی کند که به تثبیت شبکه انتقال کمک می‌کند.

نصب ساده

راه اندازی و نظارت به راحتی از طریق یک رابط ال سی دی 7 اینچی و اتصال بلوتوث به برنامه های تلفن همراه انجام می شود.

بهترین موارد استفاده-اینورتر ذخیره انرژی فاز تقسیم Solis

 

 
 

سیستم‌های ذخیره‌سازی خورشیدی مسکونی-پلاس-

باتری‌ها انرژی خورشیدی را در طول روز جذب می‌کنند، در شب برای تامین انرژی خانه‌تان در دسترس هستند، در حالی که مدیریت اینورتر مبتنی بر هوش مصنوعی سلامت باتری و خروجی انرژی شما را حفظ می‌کند و وابستگی شما را به ابزار کاهش می‌دهد.

 
 
 

قدرت پشتیبان گیری تجاری

تغییر به برق پشتیبان در طول یک حادثه شبکه سریع و آسان است. اینورتر که برای فروشگاه‌های خرده‌فروشی، دفاتر یا موسسات مهمان‌نوازی ایده‌آل است، به شما امکان می‌دهد در هنگام مشکلات شبکه معمولی کارآمد بمانید.

 
 
 

غیرفعال-نصب شبکه و ترکیبی

وقتی S6-EH2P در یک مکان راه دور نصب می‌شود، یا زمانی که برای پروژه‌های ریزشبکه استقرار می‌یابد، می‌تواند از استقلال شبکه-خاموش پشتیبانی کند و در عین حال یک سیستم گرید-پیوند موجود برای شرکت‌کنندگان عمده‌فروشی یا انعطاف‌پذیری اضطراری باقی بماند.

 

 

چه چیزی در مورد خاص استاینورتر ذخیره انرژی فاز اسپلیت سولیس?

ماندگاری

برای تحمل شرایط معتدل شدید و محیط های گرد و غبار یا مرطوب با اجزای صنعتی-.

طراحی اثبات آینده

سازگار با آینده انرژی، از جمله یکپارچه سازی شارژ EV و شبکه های انرژی غیرمتمرکز مانند تجارت همتا به همتا.

اعتبار سنجی جهانی

مورد استفاده توسط یکپارچه سازان و نصب کنندگان در سراسر جهان و اثبات شده در پشت بام ها و پروژه های مختلف تجاری و مسکونی.

 

نتیجه گیری


اینورتر ذخیره انرژی فاز اسپلیت Solis نه تنها برای تبدیل نیرو بلکه برای ایجاد استقلال انرژی نیز خدمت می کند. با ترکیب کارایی، هوشمندی و انعطاف‌پذیری، کاربران را قادر می‌سازد تا انرژی خورشیدی را به شیوه‌ای پایدار جذب کنند، در حالی که در آینده قدرت خود را ثابت می‌کنند. چه صاحب خانه ای باشید که به دنبال صرفه جویی در قبوض هستید و چه صاحب کسب و کاری که به دنبال راه حل های قدرت انعطاف پذیرتر است، اینورتر از نظر ارزش کلاس بهترین است.

تگ های محبوب: اینورتر ذخیره انرژی فاز اسپلیت سولیس، تولید کنندگان اینورتر ذخیره انرژی فاز اسپلیت سولیس چین، تامین کنندگان، کارخانه, omskakelaar vir distillasiestelsel, omskakelaar vir ondernemingshulpbronbeplanningstelsel, omskakelaar vir finansiële bestuurstelsel, omskakelaar vir glasverwerkingsmasjien, omskakelaar vir mengstelsel, omskakelaar vir waterjetverwerkingstelsel

 

پارامترهای فنی

 

دیتاشیت اینورتر ذخیره انرژی فاز اسپلیت سولیس
مدل ها 9.6K 10K 11.4K 12K 14K 16K
ورودی DC (سمت PV)
حداکثر توصیه شده برق PV 15.36 کیلو وات 16 کیلو وات 18.24 کیلو وات 19.2 کیلو وات 22.4 کیلو وات 25.6 کیلو وات
حداکثر ولتاژ ورودی 550 V
ولتاژ نامی 380 V
ولتاژ راه اندازی- 100 V
محدوده ولتاژ MPPT 100-450 V
محدوده ولتاژ MPPT بار کامل 160-450 V 186-450 V
حداکثر جریان ورودی به ازای MPPT 40 A
حداکثر جریان اتصال کوتاه به ازای MPPT 50 A
تعداد MPPT / تعداد رشته ها در هر MPPT 3 / 2
باتری
نوع باتری لی-یون / سرب-اسید
محدوده ولتاژ باتری 40 - 60 V
حداکثر جریان شارژ / تخلیه 200 A 208 A 237.5 A 250 A 290 A
ارتباط CAN / RS485
تعداد باتری در هر اینورتر به برگه سازگاری باتری مراجعه کنید
خروجی AC (سمت شبکه)
توان خروجی نامی 9.6 کیلو وات 10 کیلو وات 11.4 کیلو وات 12 کیلو وات 14 کیلو وات 16 کیلو وات
حداکثر قدرت خروجی ظاهری 9.6 کیلو ولت آمپر 10 کیلو ولت آمپر 11.4 کیلو ولت آمپر 12 کیلو ولت آمپر 14 کیلو ولت آمپر 16 کیلو ولت آمپر
ولتاژ خروجی نامی 220 V / 240 V
فرکانس شبکه رتبه بندی شده 50 هرتز / 60 هرتز
جریان خروجی شبکه نامی 43.6 A / 40 A 45.5 A / 41.7 A 51.8 A / 47.5 A 54.5 A / 50 A 63.6 A / 58.3 A 72.7 A / 66.7 A
حداکثر جریان خروجی 43.6 A / 40 A 45.5 A / 41.7 A 51.8 A / 47.5 A 54.5 A / 50 A 63.6 A / 58.3 A 72.7 A / 66.7 A
THDi < 3%
ورودی AC (سمت شبکه)
محدوده ولتاژ ورودی 193.6 - 242 V / 211 - 264 V
حداکثر جریان ورودی 200 A
محدوده فرکانس 59.5 - 60.5 هرتز / 58.8 - 61.2 هرتز
خروجی AC (پشتیبان-بالا و خاموش-کمربند)
توان خروجی نامی 9.6 کیلو وات 10 کیلو وات 11.4 کیلو وات 12 کیلو وات 14 کیلو وات 16 کیلو وات
حداکثر قدرت خروجی ظاهری 2 زمان توان نامی، 10 ثانیه; 3 برابر توان نامی، 1 ثانیه
زمان سوئیچ پشتیبان- < 10 ms
برق فاز L1/L2/N(PE)، 120 ولت / 240 ولت (فاز تقسیم)
ولتاژ خروجی نامی (L1-L2) 220 V / 240 V
محدوده ولتاژ خروجی AC 193.6-242 V / 211-264 V
فرکانس شبکه رتبه بندی شده 50 هرتز / 60 هرتز
جریان خروجی نامی 43.6 A / 40 A 45.5 A / 41.7 A 51.8 A / 47.5 A 54.5 A / 50 A 63.6 A / 58.3 A 72.7 A / 66.7 A
حداکثر خروجی بیش از جریان حفاظت، 10 ثانیه 87.2 A / 80 A 91 A / 83.4 A 103.6 A / 95 A 109 A / 100 A 127.2 A / 116.6 A 145.4 A / 133.4 A
حداکثر عبور مداوم AC 200 A
حداکثر عدم تعادل فاز مجاز 50%
تنظیمات پشتیبانی پشتیبان بارهای اختصاصی و کل خانه-
ضریب قدرت >0.99 (0.8 پیشرو - 0.8 عقب ماندگی)
THDv (بار خطی@) < 3%
ژنراتور ورودی
حداکثر توان ورودی 30 کیلو وات
حداکثر جریان ورودی 125 A
فرکانس ورودی نامی 50 هرتز / 60 هرتز
کارایی
حداکثر بهره وری 96.02%
کارایی CEC 95.45%
باتری با حداکثر PV شارژ می شود. بهره وری 96.21%
باتری شارژ / تخلیه تا حداکثر AC. بهره وری 94.16%/94.22%
حفاظت
نظارت بر خطای زمین بله
AFCI یکپارچه بله
حفاظت از قطبیت معکوس DC- بله (فقط PV)
خاموش شدن سریع NEC 2017 فرستنده تأیید شده SunSpec{0}}یکپارچه
گیرنده های RSD سازگار به برگه سازگاری MLRSD مراجعه کنید
کلاس حفاظت / دسته ولتاژ بیش از حد I / II
داده های عمومی
ابعاد (W×H×D) 21.02 × 36.61 × 11.69 اینچ (534 × 930 × 297 میلی متر)
وزن 145.06 پوند (65.8 کیلوگرم)
توپولوژی بدون ترانسفورماتور
محدوده دمای محیط عملیاتی -13 درجه فارنهایت تا 140 درجه فارنهایت (25- درجه تا 60 درجه)
حفاظت از ورود TYPE 4X (IP66)
مصرف خود-(شب) < 35 W
انتشار نویز (معمولی) <65 dB(A)
مفهوم خنک کننده خنک کننده هوشمند فن-
محدوده رطوبت نسبی 0 - 100%
نوع نصب براکت دیواری
حداکثر ارتفاع عملیات 13120 فوت (4000 متر)
گواهینامه های شبکه IEEE 1547-2018، IEEE1547.1-2020، CA Rule 21، SRD 2.0
گواهینامه های ایمنی UL 1741 PVRSS، UL 1699B، UL 1998 (US)، UL 1741، UL 1741 SB، CSA C22.2107.1-1
انتشارات FCC قسمت 15 کلاس B
ویژگی ها
اتصال DC بلوک ترمینال (پورت PV) / بلوک ترمینال (پورت BAT)
اتصال AC بلوک ترمینال
رابط صفحه نمایش 7.0 اینچی LCD و بلوتوث + برنامه
نمره درآمد اختیاری
پلت فرم نظارت SolisCloud (نقشه modbus و اشتراک گذاری API در صورت درخواست موجود است)
ارتباط RS485، اختیاری: تلفن همراه، Wi{1}}Fi، LAN