
اجزای سیستم
سیستم برق خورشیدی 5 کیلوواتی خاموش{1}}شبکه با استفاده از هشت پنل خورشیدی 550 واتی، یک اینورتر 5 کیلوواتی، یک باتری لیتیوم- و اجزای مختلف مکمل ساخته شده است.
اینورتر 5 کیلووات
شرکت ما به دلیل نوآوری های طراحی و ارائه محصولات و خدمات بی بدیل که به طور مداوم از انتظارات مشتری فراتر می رود در سطح بین المللی شناخته شده است.
-
5K +پروژه های انجام شده5 هزار کار کامل
-
5 +گارانتی محصولاتخدمات پس از فروش-ما


پیکربندی سیستم اصلی
یک سیستم خورشیدی قوی 5 کیلوواتی خاموش{1}}این عناصر کلیدی را در خود جای داده است:
• هشت ماژول فتوولتائیک 550W برای برداشت بهینه انرژی.
• اینورتر چند کاره 5 کیلوواتی با مدیریت توان پیشرفته.
Logger WiFi خارجی عیب یابی فوری سیستم را از طریق رابط های تلفن همراه/وب ارائه می دهد.
• سفارشی سازی ولتاژ: پارامترهای شارژ قابل تنظیم ابزار/شبکه با نیازهای شیمی باتری سازگار است.
• فضای{0}}نمایه بهینه شده: ضریب فرم فشرده ردپای نصب را تا 40 درصد در مقایسه با مدلهای معمولی کاهش میدهد.
• خرابی-محافظت های ایمن: سوئیچ های فیوز یکپارچه از آسیب{1} قطبیت معکوس در هنگام راه اندازی جلوگیری می کنند.
• ضریب توان واحد (PF1.0): جریمه های شرکت را به حداقل می رساند در حالی که بازده اعتبار انرژی را به حداکثر می رساند.
• باتری-عملکرد رایگان: از PV مستقیم-برای بارگیری{2}}در طول ساعات روز پشتیبانی میکند.
• گسترش موازی: از طریق انباشته شدن چند واحد (حداکثر نه اینورتر) به ظرفیت 45 کیلووات می رسد.
• تنظیم ولتاژ: واریانس خروجی ± 5% را برای حفاظت الکترونیک حساس حفظ می کند.
• Tri-مدیریت منبع: به طور هوشمند انرژی خورشیدی، شبکه و باتری را بر اساس در دسترس بودن و تعرفه ها ترکیب می کند.
ذخیره سازی پیشرفته انرژی
ماژول باتری لیتیومی 51.2 ولتی دارای نوآوری های پیشگامانه است:
پیشرفت های ساختاری
• طراحی تیغه کشیده چگالی انرژی 180Wh/L را به دست می آورد (63% بیشتر از سلول های منشوری)
• معماری سطح{0}مسطح اتلاف حرارتی را تا 35% تسریع میکند
عملکرد هوای سرد-
• 92% ظرفیت را در دمای 20- درجه در مقابل 55% در باتری های NMC معمولی حفظ می کند.
• شیمی LFP خطرات ناشی از حرارت را در دماهای زیر صفر حذف می کند
اعتبار سنجی ایمنی
• فراتر از استانداردهای ایمنی UN38.3:
• احتراق صفر در طول تست های نفوذ ناخن
• دمای سطح کمتر یا مساوی 60 درجه در سناریوهای اتصال کوتاه{1}}
• جداسازی مانع حرارتی بین سلول های تیغه ای جداگانه
مزایای اقتصادی
• 6000-طول عمر چرخه در عمق 80 درصد-دشارژ
• 15 سال ضمانت ظرفیت خطی
الزامات یکپارچه سازی ساختاری
مشخصات سیستم نصب
• قاب آلومینیومی-سنگین 6061-T6
• محدوده شیب قابل تنظیم 45 درجه برای بهینه سازی فصلی
• گواهینامه بار باد 130 مایل در ساعت / بار برف 40 psf
ملاحظات گسترش
برای افزودن پنل ها به موارد زیر نیاز است:
1. اعتبار سنجی فضای سر اینورتر (حداقل 20٪ ظرفیت اضافی)
2. بررسی سازگاری کنترلر شارژ
3. محاسبات مجدد بار سازه
الزامات حیاتی سقف
1. مطابقت قانونی
• مالکیت اموال بدون محدودیت
• انطباق با عقب ماندگی محلی و کدهای حفاظت تاریخی
2. یکپارچگی ساختاری
• ساخت و ساز کمتر یا مساوی 15 سال
• ظرفیت باربری تأییدشده- (بیشتر یا برابر با مجاز بار مرده 5psf)
• حذف سقف های برنامه ریزی شده برای نوسازی ظرف 5 سال
3. قرار گرفتن در معرض بدون مانع
• حداقل 75 متر مربع سطح سایه{1}}سطح آزاد
• بدون نفوذ (دریچه / دودکش) در مناطق پانل
• تأیید تصویربرداری حرارتی نقطه{0}}رایگان
محدودیت های الکتریکی
• انطباق با خاموش شدن سریع NEC 690
• مسیرهای دسترسی به آتش طبق کد بین المللی آتش نشانی 605
• الزامات قطع شدن مدار خطای قوس-
مدیریت سایه
سایه جزئی باعث تلفات خروجی نامتناسب می شود:
• 10% پوشش → تا 30% کاهش قدرت
• میکرواینورترها را کاهش می دهد اما نمی تواند مجازات سایه را حذف کند
• ترموگرافی سه ماهه پهپاد برای پایش تخریب توصیه می شود
نکته حرفهای نصب: همیشه در{0}}تحلیل پنجره خورشیدی سایت با استفاده از ابزارهایی مانند ساختارهای Solmetric SunEye - بیش از 60 درجه آزیموت میتواند باعث تلفات خروجی زمستانی بیش از 25 درصد شود.
این چارچوب فنی جامع تضمین میکند که سیستمهای خورشیدی عملکرد قابلاعتماد ارائه میکنند و در عین حال به چالشهای{0} نصب واقعی جهانی میپردازند. فراتر از اجزای اصلی، موفقیت به ارزیابی دقیق سایت، اعتبار سنجی ساختاری و تجزیه و تحلیل عملکرد مداوم بستگی دارد.
سازه های نصب فتوولتائیک
سیستمهای نصب فتوولتائیک برای راهاندازی خورشیدی ۵ کیلووات خاموش- ضروری هستند. آنها نه تنها پنل های خورشیدی را ایمن می کنند، بلکه تاثیر قابل توجهی بر دوام و کارایی سیستم دارند. درک کامل این ساختارها انتخاب و استفاده بهینه را تضمین میکند و به قابلیت اطمینان طولانیمدت سیستم انرژی خورشیدی کمک میکند.


افزودن پانلهای فتوولتائیک بیشتر میتواند تولید برق یک سیستم خورشیدی 5 کیلوواتی خاموش{1}} را افزایش دهد. افزایش تولید انرژی می تواند کارایی سیستم را بهبود بخشد، نیازهای انرژی بالاتر را برآورده کند یا عملکرد کلی را افزایش دهد. از ارتقای سیستم می توان به دستاوردهای قابل توجهی دست یافت، اما برنامه ریزی مناسب برای اطمینان از ادغام پنل های جدید با اجزای ذخیره سازی اینورتر و باتری موجود ضروری است. علاوه بر این، نصب پنل های خورشیدی به پشت بام ها محدود نمی شود زیرا چندین عامل کلیدی دیگر نیز دوام آنها را تعیین می کند.
نکات کلیدی هنگام انتخاب سقف:
1. حقوق مالکیت - حقوق باید به وضوح مشخص شود.
تاسیسات خورشیدی بر روی پشت بام های واقع در مناطق تخریب یا مناطق حفاظت شده که در آن کسب مجوز بعید است، مناسب نیستند.
اطمینان از حقوق مالکیت مناسب از اختلافات قانونی آینده جلوگیری می کند و قابلیت استفاده طولانی مدت را تضمین می کند.
2. وضعیت و قدمت ساختمان
ساختمان ها در حالت ایده آل باید 15 سال یا جدیدتر باشند.
سازه هایی که نشانه های شدید زوال یا کهنگی عملکردی را نشان می دهند نامناسب هستند.
سقف هایی که برای نوسازی در نظر گرفته شده یا نیاز به تعویض کاشی در پنج سال آینده دارند، برای تاسیسات خورشیدی واجد شرایط نیستند.
سقف باید از نظر ساختاری سالم و آماده{0}}خورشید باشد و وزن سیستم خورشیدی را در طول عمر عملیاتی آن تحمل کند.
3. منطقه نصب بدون مانع
مناطق نصب باید عاری از موانع دائمی مانند مجاورت سازه های بلند باشد که باعث ایجاد سایه و لوله های هواکش، دودکش های بلند می شود.
پانل هایی که در معرض سایه قرار می گیرند بیشتر در معرض گرم شدن بیش از حد، آسیب رساندن به منظومه شمسی و تاثیر بر انرژی خروجی آن هستند.
در نظر گرفتن این عوامل تضمین میکند که سیستمهای خورشیدی خاموش{0}}شبکه عملکرد مطلوبی خواهند داشت و به کاربران کمک میکنند تا از حداکثر پتانسیل تولید استفاده کنند.
تگ های محبوب: راهحلهای خورشیدی خاموش{0}}راهحلهای خورشیدی غیر شبکه، تولیدکنندگان، تأمینکنندگان، کارخانههای راهحلهای خورشیدی غیرفعال-, پشتیبان گیری زیست توده خورشیدی خارج از شبکه, ظرفیت خورشیدی خارج از شبکه, وای فای خورشیدی خاموش شبکه, توزیع کننده خورشیدی جدا از شبکه, Solar Off Grid Ethernet, بازار خورشیدی مستقل از شبکه
پارامتر محصولات
|
مدل |
GH12V1.2KW |
GH24V2Kw |
GH24V3KW |
GH48V5KW یا GHB48V5KW |
GH48V5.5KW یا GHB48V5.5KW |
|
|
ورودی |
منابع ورودی |
L+N+PE |
||||
|
ولتاژ ورودی نامی |
208/220/230/240 VAC |
|||||
|
محدوده ولتاژ |
154-264VAC±3V (حالت APP)، 185-264VAC±3V (حالت UPS) |
|||||
|
فرکانس |
تطبیق خودکار 50/60 هرتز |
|||||
|
خروجی |
ظرفیت نامی 1000 وات |
2000W |
3000W |
5000W |
5500W |
|
|
ولتاژ خروجی |
208/220/230/240VAC±5٪ |
|||||
|
فرکانس خروجی |
50/60 هرتز ± 0.1٪ |
|||||
|
فرم موج |
موج سینوسی خالص |
|||||
|
زمان انتقال |
حالت کامپیوتر (حالت یو پی اس) 10 میلی ثانیه، اپلیکیشن (حالت برنامه) 20 میلی ثانیه |
|||||
|
حداکثر توان 2000VA |
4000VA |
6000VA |
10000VA |
11000VA |
||
|
قابلیت بارگذاری بیش از حد |
باتری حالت:1 دقیقه @ 102٪ -110٪ بار 10s@110%-130% بار3s@130%-150%Load 200ms@>150% بار |
|||||
|
اوج بهره وری |
>93% |
>93% |
>94% |
>94% |
>94% |
|
|
باتری |
ولتاژ باتری |
12Vdc |
24Vdc |
24Vdc |
48Vdc |
48Vdc |
|
سرعت شارژ ثابت (قابل تنظیم) |
14.1 Vdc |
28.2 Vdc |
28.2 Vdc |
56.4Vdc |
56.4Vdc |
|
|
شارین شناور ولتاژ (قابل تنظیم) |
13.5Vdc |
27Vdc |
27Vdc |
54Vdc |
54Vdc |
|
|
شارژرها |
حالت شارژ PV |
PWM |
PWM |
MPPT |
MPPT |
MPPT |
|
حداکثر توان ورودی |
600W |
1200W |
3000W |
6000W |
6000W |
|
|
محدوده ردیابی MPPT |
N/A |
N/A |
30-115Vdc |
120-430Vdc |
120-430Vdc |
|
|
ولتاژ ورودی MaxPV |
55 Vdc |
80Vdc |
145 Vdc |
450 Vdc |
450 Vdc |
|
|
Boetopen Gicuit |
15-30V |
30-32V |
70-110V |
370-430V |
370-430V |
|
|
بهترین ولتاژ |
15V |
30V |
60-90V |
300-340V |
300-340V |
|
|
MurepvtCharging |
50A |
50A |
60A |
100A |
100A |
|
|
cufecشارژ |
50A |
50A |
60A |
100A |
100A |
|
|
حداکثر شارژ |
100A |
100A |
120A |
100A |
100A |
|
|
نمایش |
نمایشگر LCD |
نمایش حالت در حال اجرا / بارها / ورودی / خروجی و غیره |
||||
|
رابط |
232 روپیه |
5 پین/پیچ 2.0 میلی متر، نرخ باود 2400 |
||||
|
پورت ارتباطی |
2×5PIN/Pitch 2.54mm، کارت ارتباطی BMS باتری لیتیومی، کارت WIFl، کارت تماس خشک |
|||||
|
تابع موازی |
بدون موازی |
GHB48V5KW/5.5KW با موازی |
||||
|
محیط ها |
دمای عملیات |
0-40 درجه |
||||
|
رطوبت |
20%-95% (غیر متراکم) |
|||||
|
دمای ذخیره سازی |
-15-60 درجه |
|||||
|
ارتفاع |
ارتفاع نه بیش از 1000 متر، با فاصله بیش از 1000 متر، حداکثر 4000 متر، به IEC62040 مراجعه کنید |
|||||
|
سر و صدا |
کمتر یا مساوی 50db |
|||||









